Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Wypróbuj rozwiązania szyte na miarę, wybierz Aboo Technology!
O nas Aktualności Nasz sklep.aboo.pl

Firma Aboo Technology współpracuje z wieloma cenionymi na rynku polskim i zagranicznym hurtowniami, dzięki czemu nasz sklep.aboo.pl zapewnia Państwu  szeroki asortyment produktów, dostosowany do indywidulanych potrzeb każdego Klienta ( zarówno firm, jak i klienta indywidualnego).

Jakie korzyści dla naszych Klientów wynikają ze współpracy z dużą liczbą hurtowni i dystrybutorów?

  1. Nasi Klienci mają możliwość wyboru sprzętu  pośród min. takich marek, jak: Lenovo, Toshiba, Sony, Samsung, MSI, Fujitsu, HP, Dell itd.
  2. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zawsze  aktualne ceny produktów oraz atrakcyjne promocje każdego dnia.
  3. Współpraca z tak dużą ilością hurtowni i dystrybutorów sprzętu IT, to dla Państwa dowód na to, że  wszystkie informacje o poszukiwanych produktach macie w jednym miejscu.
  4. Klientom oferujemy dostęp do  szczegółowych  opisów parametrów technicznych i zdjęcia poszczególnych produktów.
  5. Szeroka oferta sprzętu komputerowego i sieciowego.
  6. Nasi klienci zyskują pewność, że zamówiony sprzęt zostanie dostarczony w możliwie najkrótszym czasie.

To wszystko decyduje o tym ,że nasi Klienci decydują się na współpracę z nami – zyskując przy tym profesjonalnego i rzetelnego dostawcę sprzętu komputerowego i sieciowego.