Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Wypróbuj rozwiązania szyte na miarę, wybierz Aboo Technology!
O nas Aktualności Targi Cebit – 6-10marca

CeBit2012

Aboo Technology miało przyjemność uczestniczyć w targach CeBit organizowanych w Hanoverze  w dniach 6-10marca. Motto, które przyświecało tegorocznym targom, to  „Zarządzane zaufaniem”. Targi CeBit, to największe w Europie targi elektroniki konsmumenckiej oraz IT. Na targach najnowsze rozwiązania zaprezentowało ponad 4200 wystawców.

CeBit, to przede wszystkim technologiczne nowości, nowe systemy operacyjne, czytniki danych czy oprogramowania. Z Polski zaprezentowało się ponad 70 firm z branży teleinformatycznej. Dużym powodzeniem cieszyła sie strefa polskich gier, prezentująca nowości z gatunku gier na konsole, mobilnych i on-line.

Uczestnictwo w targach było dla nas niezwykle cennym doświadczeniem. Zobaczyliśmy prezentację kilku tysięcy wystawców w kilkunastu olbrzymich halach. Odwiedziliśmy stoiska wystawców, z którymi mamy przyjemność współpracować oraz tych, z którymi spotkanie  zaowocuje w przyszłości wspólnymi działaniami.

Z naszej strony obiecaliśmy sobie, że na pewno za rok ponownie zdobędziemy CeBit.