Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Wypróbuj rozwiązania szyte na miarę, wybierz Aboo Technology!
O nas Aktualności

300x250

Uprzejmie zawiadamiamy Państwa, że w dniach 16-20 maja główne osoby decyzjne firmy Aboo Technology przebywają na konferencji. W związku z tym w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod podane numery telefonu:

Firma Aboo Technology współpracuje z wieloma cenionymi na rynku polskim i zagranicznym hurtowniami, dzięki czemu nasz sklep.aboo.pl zapewnia Państwu  szeroki asortyment produktów, dostosowany do indywidulanych potrzeb każdego Klienta ( zarówno firm, jak i klienta indywidualnego).

CeBit2012

Aboo Technology miało przyjemność uczestniczyć w targach CeBit organizowanych w Hanoverze  w dniach 6-10marca. Motto, które przyświecało tegorocznym targom, to  „Zarządzane zaufaniem”. Targi CeBit, to największe w Europie targi elektroniki konsmumenckiej oraz IT. Na targach najnowsze rozwiązania zaprezentowało ponad 4200 wystawców.

fashionnow_logo

Aboo Technology uczestniczyło w nowej internetowej odsłonie "Fashion Magazine". Portal FashionNow.pl powstał dla ludzi zainteresowanych modą oraz tych, którzy są z nią zawodowo związani.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1