Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Wypróbuj rozwiązania szyte na miarę, wybierz Aboo Technology!
O nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku informatycznym od 2009 roku, a już możemy być dumni z zaufania jakim Państwo nas obdarzyli. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy specjalizują się w zagadnieniach związanych z  sieciami i systemami komputerowymi. Jako nasi klienci możecie być Państwo pewni świadczenia wysokiej jakości usług, fachowej  pomocy oraz szybkiego czasu reakcji w przypadku niespodziewanej awarii.

Nasza firma nieustannie się rozwija. Od października 2011 roku mają Państwo również do dyspozycji sklep internetowy, który zaopatrzony jest w szeroką gamę produktów sieciowych i komputerowych.

Od czerwca 2012 udostępniliśmy dla Państwa panel klienta, który pozwala automatycznie realizować zamówienia na usługi hostingowe oraz rejestrację domen.